** Red-Angel **
Imbina utilul cu placutul. Muzica ,Videoclipuri , Glume ,Culmi, Bancuri ,Fotbal,Tenis,Box,Rugby,Servere de Counter-Strike,Plugins-uri,Tutoriale,
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
** Red-Angel ** | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ** RED-ANGEL **
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: adee
 | Femeie 24 ani Mures cauta Barbat 24 - 59 ani |
|
|
messi
Administrator
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 110
|
|
Gigi Becali si-a pus la zid jucatorii dupa meciul cu Poli Timisoara, pe care Steaua l-a pierdut cu 2-0. Finantatorul din Ghencea a spus ca Steaua nu are valoare, iar jucatorii joaca turca, in loc de fotbal.
"Steaua la ora asta nu are valoare. Doar Zapata. Goian, Dica, Emeghara, Ovidiu Petre, Lovin, Nicolita si cu Nesu mai au cat de cat valoare, in rest, joaca turca pe sute de mii de euro", a declarat Gigi Becali la Fanatik.
|
|
| pus acum 18 ani |
|