** Red-Angel **
Imbina utilul cu placutul. Muzica ,Videoclipuri , Glume ,Culmi, Bancuri ,Fotbal,Tenis,Box,Rugby,Servere de Counter-Strike,Plugins-uri,Tutoriale,
Lista Forumurilor Pe Tematici
** Red-Angel ** | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ** RED-ANGEL **

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
adee
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 59 ani
** Red-Angel ** / Fotbal / Becali: "Steaua nu are valoare. Joaca turca pe mii de euro" Moderat de nik14
Autor
Mesaj Pagini: 1
messi
Administrator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 110
Gigi Becali si-a pus la zid jucatorii dupa meciul cu Poli Timisoara, pe care Steaua l-a pierdut cu 2-0. Finantatorul din Ghencea a spus ca Steaua nu are valoare, iar jucatorii joaca turca, in loc de fotbal.

"Steaua la ora asta nu are valoare. Doar Zapata. Goian, Dica, Emeghara, Ovidiu Petre, Lovin, Nicolita si cu Nesu mai au cat de cat valoare, in rest, joaca turca pe sute de mii de euro", a declarat Gigi Becali la Fanatik.


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la