** Red-Angel **
Imbina utilul cu placutul. Muzica ,Videoclipuri , Glume ,Culmi, Bancuri ,Fotbal,Tenis,Box,Rugby,Servere de Counter-Strike,Plugins-uri,Tutoriale,
Lista Forumurilor Pe Tematici
** Red-Angel ** | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ** RED-ANGEL **

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
verona1991
Femeie
25 ani
Iasi
cauta Barbat
26 - 62 ani
** Red-Angel ** / Handbal / Pazea! Bestia neagra a lui Ferencvaros, Oltchim, zguduie Budapesta! Moderat de nik14
Autor
Mesaj Pagini: 1
messi
Administrator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 110
Oltchim pleaca sambata cu noaptea-n cap la Budapesta sa dea din nou de pamant cu mandria Ungariei, Ferencvaros. Facute praf de alchimiste in semifinalele Cupei Cupelor in acest an, unguroaicele au intrat in alerta de gradul 0: odata cu Oltchimul, soseste iarasi bestia lor neagra.

Portarul Oltchimului, Luminita Dinu, este cosmarul lui Ferencvaros. Campioana Ungariei a ajuns de 2 ori pana in finala celei mai tari competitii a cluburilor, dar a pierdut de fiecare data. In 2002, la ultima ei finala de Champions League, Ferencvaros a dat de Luminita Dinu, care a inchis poarta lui Kometal. Sezonul trecut, in semifinalele Cupei Cupelor, Dinu a zidit din nou poarta si Oltchim si-a continuat marsul triumfal spre trofeul mult visat.


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la